Announcement: Our new CyberLink Feedback Forum has arrived! Please transfer to our new forum to provide your feedback or to start a new discussion. The content on this CyberLink Community forum is now read only, but will continue to be available as a user resource. Thanks!
CyberLink Community Forum
where the experts meet
| Advanced Search >
Jak wstawić green screen w programie PD 19 ULTRA bezpośrednio na gotowe zdjęcie, gdzie kluczowanie koloru przyniosło słaby efekt , po prostu jak obrysować postać zielony kolorem czyli resztę tła bez postaci aby po wycięciu w zdjęcie z osobą wstawić inny obraz i chciałbym to zrobić z poziomu programu z normalnym zdjęciem
.

mogą być inne ciekawsze rozwiązania ??

Drugi temat ten sam motyw nakladanie zielonego ekranu w PD19 ULTRA na film , gdzie chcemy wykluczyć ruchomą postać z filmu i nalożyć następnie inne tlo a wcześniej postać , która chce wyjść była w różnychj scenerii kolorystycznej
Może żle sformuowałem pytanie
Chroma key i tzw. efekt zielonego ekranu - wszyscy wiemy jak to robić , jak robić zdjęcia w otoczeniu zielonej planszy.

Chodzi mi jak nanieść zielony ekran na zdjęcie już w programie tak aby wykluczyć postać z wielokolorowej sceny
chodzi o PD 19 ULTRA , probowałem różnych sposobów z mizernm skutkiem , w innych programach jakoś to dziala
Następnym posunięciem jest naniesienie zielonego ekranu w ruchomym filmie gdzie chcemy wykluczyć ruchomą postać
Czy wogóle w PD 19 ULTRA jest taka możliwość???
Jak użyc Green screen w PD 19 Ultra
Czy wogóle jest taka opcja
Jak to zrobić w w filmie lub zdjęciu
Czy wogóle jest taka możliwość , a może uzyskać podobny efekt w inny sposób??
Go to:   
Powered by JForum 2.1.8 © JForum Team